HYPNOPOROD 

PŘEDPORODNÍ KURZY

Uvažujete o obsáhlém předporodním kurzu s hypnoporodem pro páry a těhotné ženy? Nebo jste už informovaná se zkušenostmi a stačí vám samostatné kurzy hypnoporodu pro těhotné ženy? Chcete využít pohodlí a výhod doprovodu hypnoduly? 

Naučím vás a pomůžu vám natrénovat hypnoporodní techniky a poradím vám, jakým způsobem je u porodu používat. 

Při doprovodu u porodu vás budu jako hypnodula aktivně podporovat a pomáhat vám efektivně používat vše, co jste si po kurzu natrénovala.

A co tedy hypnoporod vlastně je?

Hypnoporod může být jakýkoliv porod od domácího, přes přirozený v porodnici, medicínský (třeba s epiduralem) až po porod císařským řezem.

Jak je to možné? 

Jednoduše. Hypnoporod je porod, při kterém si po přípravě v těhotenství umíte v různém rozsahu zpříjemnit a zjednodušit úplně jakýkoliv porod. Rozsah použití hypnoporodu je jen a jen na vás, okolnostech porodu, vašich přáních, názorech atd. Neexistuje jedna jediná podoba hypnoporodu. Není to něco v čem můžete selhat, protože neexistuje správný hypnoporod. Existuje jen váš konkrétní porod, který si můžete tak, jak budete chtít a jak se vám to bude dařit, ovlivnit pomocí hypnoporodních technik.

Hypnoporodní techniky

-> pozitivní myšlení
-> dechové techniky
-> relaxace
-> vizualizace
-> afirmace

Kompletní předporodní příprava s Hypnoporodem 

Tento kurz Jemného Zrození je určený párům a i samotným těhotným ženám, které chtějí získat komplexní a podrobné informace:

-> o základních těhotenských vyšetřeních,
-> o přípravě na porod
-> o průběhu porodu,
-> o nejčastějších medicínských intervencích,
-> o možnostech zapojení může a o možnostech jeho podpory ženy v těhotenství i při porodu,

-> o výběru porodnice i profesionálního doprovodu,
-> o asertivní komunikaci s personálem v porodnici,
-> o právech žen v rámci lékařské péče,
-> o kojení a základních tématech šestinedělí, 
-> o hypnoporodu a hypnoporodních technikách,
-> a o dalších tématech...

Teorie je během celého kurzu prokládaná relaxacemi, vizualizacemi, nácvikem různých párových technik, praktickými ukázkami a videi. 


A co objednáním tohoto kurzu získáte?

-> dva dny plné informací, praktických ukázek a relaxací
-> tištěné materiály ke kurzu
-> 12 nahrávek relaxací, vizualizací a afirmací
-> mou on-line nebo telefonickou podporu až do porodu
-> klientský účet na webu Jemného Zrození se dalšími speciálními klientskými slevami na e-shop JZ a další vzdělávací webináře


Kurz je víkendový a pořádám ho jednou měsíčně v centru Světozor v Brně Židenicích. Strávit dva dny na kurzu je náročné nejen pro těhotnou ženu. Proto pro vás mám pohodlné ležení na postelových matracích, které můžete prostřídat sezením na židlích nebo gymnastických míčích. Celý den budete mít k dispozici občerstvení a pauzu na oběd. 

Tento kurz můžete absolvovat také individuálně u vás doma a v čase, který se vám bude hodit.

Kurz Hypnoporodu Jemného Zrození

Jednodenní kurz zaměřený pouze na hypnoporodní techniky je určený těhotným ženám, které už mají informace a zkušenosti a chtějí se tyto techniky naučit.

Často tento kurz využívají i ženy, které v předchozím těhotenství navštívily kurz Kompletní předporodní přípravy s Hypnoporodem a chtějí si osvěžit techniky, které už delší dobu nepoužívaly. Výjimkou nejsou ale ani ženy, které náš kompletní kurz navštívily v prvních měsících těhotenství a ve třetím trimestru si chtějí ještě upevnit to, co si během těhotenství natrénovaly.

Zakoupením kurzu získáte:

-> celý den věnovaný hypnoporodním technikám
-> 12 nahrávek relaxací, vizualizací a afirmací
-> tištěné materiály
-> klientský účet na webu Jemného Zrození se dalšími speciálními klientskými slevami na e-shop JZ a další vzdělávací webináře

Tento kurz pořádám ve stejném prostředí jako Kompletní předporodní přípravu s Hypnoporodem a vypisovaný bývá nepravidelně. Stejně jako u předchozího kurzu tu je možnost individuálního absolvování u vás doma ve vám vyhovujícím čase.